Szkoła Podstawowa nr 4 w Praszce

sekretariat@sp4.praszka.pl

Napisz do nas

+48 34 3591 021

Zadzwoń

„Elektrośmieci oddajesz nagrody dostajesz!”

Podobnie jak w roku ubiegłym nasza Szkoła bierze udział w wojewódzkim i ogólnopolskim konkursie dla szkół „Elektrośmieci oddajesz nagrody dostajesz”. Od 01.09.2021 do 30.06.2022r zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, urządzenia oznaczone znakiem przekreślonego kosza. Dzięki takim akcjom uczymy naszych wychowanków prawidłowej postawy proekologicznej, a zużyty  sprzęt zamieniamy na cenne nagrody. Z ubiegłorocznej zbiórki, która trwała tylko jeden miesiąc udało nam się pozyskać zestaw do badmintona, piłki ręczne oraz do rugby, a także wysokiej jakości drukarkę monochromatyczną.

 

Zachęcamy zatem do oddawania zużytego sprzętu zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, instytucje publiczne i kulturowe, spółdzielnie, itd. Wystawiamy protokoły odbioru, w razie konieczności firma odbierająca od nas sprzęt, również wystawi odpowiedni dokument, w celu odpisania go ze stanów magazynowych czy inwentarzowych.

Szkola Praszka

Aktualności

Skip to content