Szkoła Podstawowa nr 4 w Praszce

sekretariat@sp4.praszka.pl

Napisz do nas

+48 34 3591 021

Zadzwoń

Uczniowie

Klasa I

Bandura Lena
Bzdok Antoni
Firsowicz Wiktor
Grajnert Nikodem
Kitajgrodzki Leon
Krzemiński Antoni
Lis Piotr
Maryniak Szymon
Młynek Maria

Najberg Piotr
Olejnik Aleksandra
Ośródka Krystian
Panek Hanna
Pokrywczyńska Maria
Rozmarynowski Andrzej
Russak Bartosz
Spodzieja Tymon
Strzelecka Pola

Światowski Aleksander
Świdziński Wojciech
Tęcza Maja
Wiśniewska Lena
Wójcik Oskar
Zawadzka Aleksandra
Zawadzka Lena

Klasa II

Bartela Mateusz
Binek Ludmiła
Cichosz Jakub
Czeszek Natasza

Gnieciak Aleksander
Heluszka Anna
Ignaczak Bartosz
Janik Igor

Jeleń Jakub
Maryniak Michał
Okoń Natalia

Klasa III

Blabuś Izabela
Cieślak Lena
Czyż Wojciech
Góra Bianca
Iwuoha Emmanuel

Karczewska Weronika
Krzemińska Hanna
Kucia Ewelina
Pinkosz Zofia
Poniatowska Maria

Pyra Mateusz
Rogala Olaf
Rogala Wojciech
Włodarczyk Piotr
Żyta Julia

Klasa IV

Białkowska Amelia
Ciupa Bartłomiej
Czyż Julia
Dobkowska Maja
Dutka Nikodem
Furmański Julian
Hawryluk Agata
Heluszka Oliwier

Kałwak Krystian
Kołodziej Maja
Kuźbiński Kacper
Makówka Zofia
Marklowski Piotr
Mistygacz Dawid
Olejnik Maciej
Pałyga Zofia

Panek Wiktoria
Pawelec Stanisław
Pęcherczyk Dawid
Pietras Alicja
Pietruszka Edyta
Rozmarynowska Jagoda

Klasa VI a

Adamczyk Maja
Cebula Piotr
Cieślak Radosław
Gworys Klaudia
Idasiak Wiktoria
Iwuoha Aleksandra
Kaczmarek Blanka
Kaczmarek Lena

Kierpacz Wiktoria
Kochalski Dominik
Kopański Damian
Krężel Zuzanna
Lis Julia
Pawelec Adam
Smugowski Filip
Stasiak Arsen

Szaniec Krystian
Szymańska Alicja
Wiskulski Filip
Zając Oliwia
Zawadzki Mikołaj
Żyta Paweł

Klasa VI b

Bardelski Mateusz
Bieniasiewicz Emma
Bieniasiewicz Lena
Dzięcioł Julia
Firsowicz Krystian
Gnieciak Karolina
Hadryś Patryk

Ignaczak Jakub
Janik Amelia
Korpowska Nikola
Mateusiak Jerzy
Noga Nadia
Okoń Michalina
Podhorodecki Jakub

Pychyński Patryk
Sołtysiak Wiktor
Stachulec Aleksandra
Szyszka Grzegorz
Wójcik Alicja
Ziółkowska Alicja
Zwierzchowski Norbert

Klasa VII a

Bardelski Łukasz
Góra Kamil
Idasiak Natalia
Kotarska Amelia

Krupa Dominika
Majtyka Wiktoria
Młynek Tomasz
Mulas Nadia

Noga Emilia
Panek Oliwia
Pęcherczyk Oliwia
Strzelecka Maria

Klasa VII b

Furmański Cezary
Hadryś Jakub
Hanas Zuzanna
Idasiak Bartosz
Jama Jakub
Janicka Julia
Kowalczyk Krystian

Kuca Szymon
Kuder Julia
Makówka Dominik
Mistygacz Emil
Najberg Szymon
Nalichowska Zuzanna
Noga Paulina

Podhorodecki Mateusz
Russak Dominik
Szczecińska maja
Wcisło Jakub
Włoch Piotr

Klasa VIII

Buko Alicja
Dziób Miłosz
Gońda Amadeusz
Góra Hubert
Hawryluk Kinga
Kasprzak Martyna
Kołacha Lena
Kowalczyk Kacper
Krężel Julia
Kwiatkowski Piotr

Maślana Szymon
Mateusiak Jakub
Nowicka Emilia
Pecyna Sandra
Pietruszka Piotr
Poniatowska Julia
Pyziak Bartosz
Szyszka Jan
Szyszka Michał
Tęcza Julia

Tkacz Julia
Ulfik Mikołaj
Zając Kacper
Zając Karina
Zając Monika
Zaremba Hubert
Ziółkowska Aleksandra
Żarnecka Oliwia

Skip to content