OSE

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE) to program dający szkołom z całej Polski dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. Jest odpowiedzią na wyzwania współczesnej edukacji – kształtującej kompetencje cyfrowe i otwartej na nowoczesne technologie.

Program został zaprojektowany na mocy Ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

08.07.2020 roku nasza szkoła przystapiła do OSE. Wzięliśmy również udział w konkursie #OSEWyzwanie. Jako jedni ze zwycięzców konkursu otrzymaliśmy doposażenie pracowni komputerowej, w ramach którego szkoła zyskała 16 nowych laptopów wraz z szafą mobilną oraz oprogramowaniem. Wartość doposażenia to ok. 64.000,00 zł.

Dzięki OSE zdecydowaliśmy się również przystąpić do mLegitymacji. Dzięki nim nasze dzieci, które już mają swoje własne telefony komórkowe, ale również rodzice młodszych dzieci maja zawsze legitymację szkolną przy sobie w formie cyfrowej.