OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO- INFORMATYCZNY „InstaLogik”

Uczeń klasy 6a – RADOSŁAW CIEŚLAK – otrzymał tytuł Laureata II stopnia na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas szóstych szkół podstawowych, natomiast uczeń klasy 7b – JAKUB WCISŁO – otrzymał tytuł Laureata III stopnia na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas siódmych szkół podstawowych.

Ponadto w II etapie uczennica klasy 4 – ZOFIA PAŁYGA – otrzymała trzeci wynik w województwie opolskim w kategorii klas czwartych szkół podstawowych, uczeń klasy 4 – JULIAN FURMAŃSKI – drugi wynik w powiecie oleskim w kategorii klas czwartych szkół podstawowych, natomiast w I etapie uczennica klasy 8 – KINGA HAWRYLUK – otrzymała najlepszy wynik w powiecie oleskim.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Konkurs przebiegał w III etapach.

W I etapie wzięło udział 3433 uczniów, do II etapu zakwalifikowało się 1413 uczniów, natomiast w finale uczestniczyło 722 uczniów.

Z naszej szkoły wzięło udział 18 uczniów z klas IV- VIII.

GRATULUJEMY!!!

Szkola Praszka