Strona główna
Szkoła Podstawowa nr 4
w Praszce
ul. Styczniowa 7
46-320 Praszka

tel. 34 359 10 21
e-mail:
szkola_4@op.pl
» strona główna / Nasze sukcesy / Sportowe

Sportowe


UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w II sem roku szkolnego 2018/2019)

Mini piłka siatkowa - dziewczyny - etap gminny – II miejsce
skład drużyny;

Kl. Vb
1. Hanas Zuzanna
2. Kuder Julia
3. Nalichowska Zuzanna
Kl. VI
1. Kasprzak Martyna
2. Nowicka Emilia
3. Pecyna Sandra
4. Tęcza Julia
5. Żarnecka Oliwia
Mini piłka siatkowa - chłopcy - etap gminny – II miejsce
skład drużyny;

Kl. Va
1. Góra Kamil
Kl. Vb
1. Jama Jakub
Kl. VI
1. Kwiatkowski Piotr
2. Mateusiak Jakub
3. Pietruszka Piotr
4. Pyziak Bartosz
5. Szyszka Jan
6. Ulfik Mikołaj
7. Zaremba Hubert
8. Góra Hubert
Mini piłka nożna - dziewczyny - etap gminny – III miejsce
skład drużyny;

Kl. Vb
1. Hanas Zuzanna
2. Kuder Julia
3. Nalichowska Zuzanna
Kl. VI
1. Kasprzak Martyna
2. Nowicka Emilia
3. Pecyna Sandra
4. Tęcza Julia
5. Żarnecka Oliwia
Mini piłka nożna- chłopcy - etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – II miejsce

skład drużyny;
Kl. Vb
1. Jama Jakub
2. Makówka Dominik
3. Najberg Szymon
Kl. VI
1. Kwiatkowski Piotr
2. Mateusiak Jakub
3. Pietruszka Piotr
4. Szyszka Jan
5. Szyszka Michał
6. Ulfik Mikołaj
7. Zaremba Hubert
8. Góra Hubert

Sztafetowe biegi przełajowe- dziewczyny - etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – V miejsce
skład drużyny;
Kl. IVa
1. Iwouha Aleksandra
Kl. IVb
1. Korpowska Nikola
2. Wójcik Alicja
Kl. Vb
1. Hanas Zuzanna
2. Kuder Julia
Kl. VI
1. Kasprzak Martyna
2. Nowicka Emilia
3. Pecyna Sandra
4. Tęcza Julia
5. Żarnecka Oliwia

Sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy - etap gminny – II miejsce
skład drużyny;
Kl. IVb
1. Bardelski Mateusz
2. Podhorodecki Jakub
Kl. Vb
1. Najberg Szymon
Kl. VI
1. Kwiatkowski Piotr
2. Mateusiak Jakub
3. Pietruszka Piotr
4. Szyszka Jan
5. Szyszka Michał
6. Ulfik Mikołaj
7. Dziób Miłosz

Czwórbój lekkoatletyczny - dziewczyny - etap gminny – III miejsce
skład drużyny;
Kl. Vb
1. Hanas Zuzanna
Kl. VI
1. Kasprzak Martyna
2. Kołacha Lena
3. Nowicka Emilia
4. Pecyna Sandra
5. Tęcza Julia
6. Żarnecka Oliwia 

Czwórbój lekkoatletyczny - chłopcy - etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – IV miejsce

skład drużyny;
Kl. Vb
1. Najberg Szymon
2. Jama Jakub
Kl. VI
1. Kwiatkowski Piotr
2. Mateusiak Jakub
3. Pietruszka Piotr
4. Szyszka Jan
5. Ulfik Mikołaj
6. Dziób Miłosz


INDYWIDUALNE LA - dziewczyny - etap gminny

bieg – 100m
Kuder Julia - II m
Hanas Zuzia – VI m
Tkacz Julia - VI m
Żarnecka Oliwia – VII m
Kasprzak Martyna – IX m
Pecyna Sandra – XI m
Wójcik Alicja – XII m
Korpowska Nikola - XIV m
Iwuoha Ola – XII m
Kierpacz Wiktoria – XVIII m
Pokrywczyńska Paulina – IV m
Mateja Oliwia – VII m
Zagrodnik Beata – XI m

bieg – 300m
Żarnecka Oliwia – V m
Tkacz Julia – VI m
Kasprzak Martyna - VII m
Korpowska Nikola – IX m
Kołacha Lena – VIII m
Kierpacz Wiktoria – X m
Wójcik Alicja – XI m
Iwuoha Ola – XII m
Pęcherz Zuzia – IV m
Pokrywczyńska Paulina – II m

bieg – 600m
Tkacz Julia – VI m
Poniatowska Julia – VII m
Kołacha Lena – VIII m

bieg – 1000m
Pokrywczyńska Paulina – III m

sztafeta 4 x 100m – III miejsce
skład: Kasprzak Martyna
Kuder Julia
Żarnecka Oliwia
Hanas Zuzia

sztafeta 4 x 100m – III miejsce
skład: Mateja Oliwia
Pokrywczyńska Paulina
Pęcherz Zuzia
Zagrodnik Beata

skok w dal
Hanas Zuzia – II m
Nowicka Emilka – V m
Żarnecka Oliwia – VI m
Nalichowska Zuzia – IX m

rzut piłeczką palantową
Nowicka Emilka – II m
Kaczmarek Lena – VII m
Nalichowska Zuzia – VI m
Kierpacz Wiktoria – VIII m
Szymańska Alicja – VIII m
Kuder Julia – IV m
Pokrywczyńska Paulina – III m

pchnięcie kulą

Rębacz Dagmara – IV m

INDYWIDUALNE LA - chłopcy - etap gminny

bieg – 100m
Szyszka Jan - IV m
Dziób Miłosz – V m
Mateusiak Jakub – VI m
Mirowski Tomasz – X m
Kolodziej Kacper – XI m

bieg – 300m
Kołodziej Kacper – VII m

bieg – 1000m
Olszowy Bartosz – III m

sztafeta 4 x 100m – I miejsce
skład: Mateusiak Jakub
Szyszka Jan
Dziób Milosz
Kwiatkowski Piotr

skok w dal
Dziób Milosz – II m
Szyszka Jan – IV m
Mateusiak Jakub – VI m
Olszowy Bartosz – VI m
Kołodziej Kacper – VII m

rzut piłeczką palantową
Mateusiak Jakub – IV m
Kwiatkowski Piotr – VII m
Szyszka Jan – VI m

pchniecie kulą
Stachulec Piotr – III m
Mirowski Tomasz – IV m

INDYWIDUALNE LA - etap powiatowy

Pokrywczyńska Paulina - bieg 300m – X miejsce
Nowicka Emilka - rzut piłeczką palantową – I miejsce
Hanas Zuzia – skok w dal – IX miejsce
Szyszka Jan – bieg 100 – I miejsce
Dziób Miłosz - skok w dal – III miejsce
Sztafeta chłopcy - 4 x100m – IV miejsce

Indywidualne LA - etap wojewódzki

Nowicka Emilia – rzut piłeczką sztafetową -
Szyszka Jan – bieg 100 –
Dziób Miłosz - skok w dal –

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem roku szkolnego 2018/2019)

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (1000m dziewczyny 1500m chłopcy)

ETAP GMINNY;
Kl. IV a
1. Iwuoha Ola – IX m
2. Kaczmarek Blanka – XIV m
3. Kaczmarek Lena – XVI m
4. Pawelec Adam - XIV m
5. Zaraś Dominik – XVII m
Kl. IVb
1. Korpowska Nikola – III m
2. Stachulec Ola – XXI m
3. Wojcik Alicja – XXIII m
4. Bieniasiewicz Lena – XXIV m
5. Podhorodecki Jakub – XI m
Kl.Va
1. Góra Kamil – XVI m
Kl. Vb
1. Jama Jakub – XIII m
2. Idasiak Bartek – XV m
KL. VI
1. Nowicka Emilka – V m
2. Kasprzak Martyna – VII m
3. Tkacz Julia – VIII m
4. Kołacha Lena – IX m
5. Dziób Miłosz – III m
6. Szyszka Jan – V m
7. Ulfik Mikołaj – VII m
8. Kowalczyk Kacper – IX m
KL. VII
1. Pokrywczynska Paulina – I m
KL. VIII
1. Kotarski Bartek – V m

ETAP POWIATOWY
Kl. IVb
1. Korpowska Nikola – XV m
KL. VI
1. Dziób Miłosz – XXV m
KL. VII
1. Pokrywczyńska Paulina – IV m
KL. VIII
1. Kotarski Bartosz – XIII m

ETAP WOJEWÓDZKI
KL. VII
1. Pokrywczyńska Paulina – XXXII m


Drużynowe biegi przełajowe - dziewczyny kl IV – V miejsce
Skład druzyny:
KL.IVa
1. Iwuoha Ola
2. Kaczmarek Blank
3. Kaczmarek Lena
KL.IVb
1. Korpowska Nikola
Drużynowe biegi przełajowe - dziewczyny kl VI – V miejsce
Skład druzyny:
1. Nowicka Emila
2. Kasprzak Martyna
3. Kołacha Lena
4. Tkacz Julia

DWA OGNIE - dziewczyny - etap gminny – III miejsce
skład drużyny
Klasa IV a
1. Iwuoha Aleksandra
2. Kaczmarek Blanka
3. Kaczmarek Lena
4. Kierpacz Wiktoria
5. Lis Julia
6. Szymańska Alicja
7. Zając Oliwia
Klasa IV b
1. Okoń Michalina
2. Stachulec Ola
3. Korpowska Nikola
4. Bieniasiewicz Lena
5. Wójcik Alicja
6. Dzięciol Julia

DWA OGNIE – chłopcy - etap gminny – III miejsce
skład drużyny
klasa Va
1. Góra Kami
Klasa IV a
1. Pawelec Adam
2. Szaniec Krystian
3. Zaraś Dominik
4. Żyta Paweł
5. Zawadzki Mikołaj
Klasa IV b
1. Bardelski Mateusz
2. Fiertek Jakub
3. Ignaczak Jakub
4. Mateusiak Jerz
5. Mistygacz Dawid
6. Pychyński Patryk
Klasa II
1. Mistygacz Dawid
HALOWA PILKA NOŻNA – dziewczyny kl. IV- VI - etap gminny - II miejsce
skład drużyny
KL. V b
1. Hanas Zuzanna
2. Kuder Julia
3. Nalichowska Zuzanna
KL. VI
1. Kasprzak Martyna
2. Kołacha Lena
3. Nowicka Emilia
4. Pecyna Sandra
5. Tęcza Julia
6. Żarnecka Oliwia
HALOWA PILKA NOŻNA – dziewczyny kl. VII - VIII - etap gminny - II miejsce
skład drużyny
KL. VII
1. Bartela Wiktoria
2. Pęcherz Zuzanna
3. Pokrywczyńska Paulina
KL. VIII
1. Kowalczyk Dominika
2. Mateja Oliwia
3. Nowak Natalia
4. Rębacz Dagmara
HALOWA MINI PILKA NOŻNA - chłopcy - etap gminny – I miejsce
- etap powiatowy – IV miejsce

skład drużyny
KL. VI
1. Góra Hubert
2. Kwiatkowski Piotr
3. Mateusiak Jakub
4. Pietruszka Piotr
5. Szyszka Jan
6. Szyszka Michał
7. Ulfik Mikołaj
8. Zaremba Hubert
KL. V b
1. Jama Jakub
2. Najberg Szymon

MINI PILKA RĘCZNA – chłopcy - etap gminny – I miejsce
- etap powiatowy – I miejsce
- etap wojewódzki – III miejsce
skład drużyny
KL. VI
1. Góra Hubert
2. Kwiatkowski Piotr
3. Mateusiak Jakub
4. Pietruszka Piotr
5. Pyziak Bartek
6. Szyszka Jan
7. Szyszka Michał
8. Ulfik Mikołaj
9. Zaremba Hubert
KL. V b
1. Jama Jakub
2. Najberg Szymon

MINI PILKA KOSZYKOWA – chłopcy - etap gminny – III miejsce
skład drużyny
KL. VI
1. Gońda Amadeusz
2. Góra Hubert
3. Kwiatkowski Piotr
4. Mateusiak Jakub
5. Pietruszka Piotr
6. Pyziak Bartek
7. Szyszka Jan
8. Szyszka Michał
9. Ulfik Mikołaj
10. Zaremba Hubert
KL. V b
1. Jama Jakub
2. Makówka Dominik
3. Najberg Szymon
KL. Va
1. Góra Kamil
XIX TURNIEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”
- piłka nożna - chłopcy - etap powiatowy – II miejsce
Skład drużyny:
Kl. IVa
1. Pawelec Adam
2. Mahony Dominik
3. Zawadzki Mikołaj
Kl. Va
1. Góra Kamil
Kl. Vb
1. Hadryś Jakub
2. Jama Jakub
3. Makówka Dominik
4. Najberg Szymon
5. Wcisło Jakub
KL.VI
1. Zaremba Hubert
- dziewczyny etap powiatowy – III miejsce
skład drużyny
Kl. Vb
1. Hanas Zuzanna
2. Nalichowska Zuzanna
Kl. IV a
1. Iwuoha Aleksandra
2. Kaczmarek Blanka
3. Kaczmarek Lena
4. Szymańska Alicja
5. Zając Oliwia
Kl.. IV b
1. Okoń Michalina
2. Stachulec Ola
3. Korpowska Nikola
4. Bieniasiewicz Lena



UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w II sem roku szkolnego 2017/2018)


INDYWIDUALNE ZAWODY LA

 


Etap gminny


DZIEWCZYNY

bieg– 100m
Kuder Julia kl. IV b - I m
Janicka Julia kl. IV b – XI m
Tęcza Julia kl. V – XII m
Nalichowska Zuzia kl. IV b – XII m
Kasprzak Martyna kl. V – XII m
Nowicka Emilka kl. V – XV m
Kołacha Lena kl. V – XVIII m
Żarnecka Oliwia kl. V – X m


bieg – 300m
Pęcherz Zuzia kl. VI – I m
Nowicka Emilka kl. V – XI m
Hanas Zuzia kl. IV b - VIII m
Kołacha Lena kl. V – IX m
Kasprzak Martyna kl. V – X m
Janicka Julia kl. IV b - VI m

bieg – 600m
Pokrywczyńska Paulin kl.VI – I m

sztafeta 4 x 100m – II miejsce
skład: Pokrywczyńska Paulina kl.VI
Kuder Julia kl. IV b
Janicka Julia kl. IV b
Tęcza Julia kl. V


skok w dal
Pokrywczyńska Paulina kl. VI – II m
Kuder Julia kl. IV b – III m
Żarnecka Oliwia kl. V – VI m
Nowicka Emilka kl. V – VII m
Nalichowska Zuzia kl. IV b – VIII m
Szczecińska Maja kl. IV b – IX m


rzut piłeczką palantową
Nowicka Emilka kl. V – I m
Tęcza Julia kl. V – IV m
Nalichowska Zuzia kl. IV b – V m

CHŁOPCY
bieg – 100m
Kołodziej Kacper kl. VI - V m
Minkina Dominik kl. VI – VII m
Mateusiak Jakub kl. V – VIII m
Mirowski Tomek kl. VI – IX m
Olszowy Bartosz kl. VI – XI m
Szyszka Michał kl. V– XII m
Ulfik Mikołaj kl. V – XIII m
Jama Jakub kl. IV b – XIV m
Makówka Dominik kl. IV b – XIV m


bieg – 500m
Minkina Dominik kl. VI - III m
Kołodziej Kacper kl. VI – IV m
Dziób Miłosz kl. V – V m
Idasiak Bartek kl. IV b – VI m
Ulfik Mikołaj kl. V – VII m
Pietruszka Piotr kl. V – VIII m

bieg – 1000m
Olszowy Bartosz kl. VI – VI m

sztafeta 4 x 100m – II miejsce
skład: Mateusiak Jakub kl. V
Kołodziej Kacper kl. VI
Mirowski Tomek kl. VI
Minkina Dominik kl. VI

skok w dal
Kołodziej Kacper kl. VI – III m
Idasiak Bartek kl. IV b – IV m
Mateusiak Jakub kl. V – VI m
Dziób Miłosz kl. V – VII m
Mirowski Tomek kl. VI – VIII m
Szyszka Michał kl. V – IX m
Hadryś Jakub kl. IV b – X
Jama Jakub kl. IV b – XI m
Najberg Szymon – XII
rzut piłeczką palantową
Stachulec Piotr kl. VI – V m
Mateusiak Jakub kl. V – VI m
Pietruszka Piotr kl. V – IX m
Jama Jakub kl. IV b - X m
Idasiak Bartek kl. IV b – XII m
Najberg Szymon kl. IV b – XI m

Etap powiatowy


Pokrywczyńska Paulina kl. VI - bieg 600m – VI miejsce
Kuder Julia kl. IV b - bieg 100m – VI miejsce,  skok w dal - V miejsce
Pęcherz Zuzia kl. VI – bieg 300 m – IV miejsce
Nowicka Emilka kl. V - rzut piłeczką palantową – III miejsce
Minkina Dominik kl. VI – bieg 300 m – III miejsce
Kołodziej Kacper kl. VI - skok w dal - X miejsce

CZWÓRBÓJ LA etap gminny - dziewczyny– I miejsce
chłopcy – II miejsce
etap powiatowy – dziewczyny - IV miejsce

MINI PIŁKA SIATKOWA - chłopcy etap gminny – III m

MINI PIŁKA NOŻNA TRAWA: dziewczyny - etap gminny – II miejsce
chłopcy – etap gminny - III miejsce

TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ O MEMORIAŁ MARKA PROCYSZYNA
dziewczyny - etap gminny – II miejsce
chłopcy – etap gminny - II miejsce


TURNIEJ P. RECZNEJ „Kocham piłkę ręczną na ORLIKU”
dziewczyny - etap gminny – I miejsce
chłopcy - etap gminny – II miejsce

  
UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w II sem roku szkolnego 2017/2018)


INDYWIDUALNE ZAWODY LA
etap gminny
DZIEWCZYNY
bieg– 100m
Kuder Julia kl. IV b - I m
Janicka Julia kl. IV b – XI m
Tęcza Julia kl. V – XII m
Nalichowska Zuzia kl. IV b – XII m
Kasprzak Martyna kl. V – XII m
Nowicka Emilka kl. V – XV m
Kołacha Lena kl. V – XVIII m
Żarnecka Oliwia kl. V – X m


bieg – 300m
Pęcherz Zuzia kl. VI – I m
Nowicka Emilka kl. V – XI m
Hanas Zuzia kl. IV b - VIII m
Kołacha Lena kl. V – IX m
Kasprzak Martyna kl. V – X m
Janicka Julia kl. IV b - VI m

bieg – 600m
Pokrywczyńska Paulin kl.VI – I m

sztafeta 4 x 100m – II miejsce
skład: Pokrywczyńska Paulina kl.VI
Kuder Julia kl. IV b
Janicka Julia kl. IV b
Tęcza Julia kl. V


skok w dal
Pokrywczyńska Paulina kl. VI – II m
Kuder Julia kl. IV b – III m
Żarnecka Oliwia kl. V – VI m
Nowicka Emilka kl. V – VII m
Nalichowska Zuzia kl. IV b – VIII m
Szczecińska Maja kl. IV b – IX m


rzut piłeczką palantową
Nowicka Emilka kl. V – I m
Tęcza Julia kl. V – IV m
Nalichowska Zuzia kl. IV b – V m

CHŁOPCY
bieg – 100m
Kołodziej Kacper kl. VI - V m
Minkina Dominik kl. VI – VII m
Mateusiak Jakub kl. V – VIII m
Mirowski Tomek kl. VI – IX m
Olszowy Bartosz kl. VI – XI m
Szyszka Michał kl. V– XII m
Ulfik Mikołaj kl. V – XIII m
Jama Jakub kl. IV b – XIV m
Makówka Dominik kl. IV b – XIV m


bieg – 500m
Minkina Dominik kl. VI - III m
Kołodziej Kacper kl. VI – IV m
Dziób Miłosz kl. V – V m
Idasiak Bartek kl. IV b – VI m
Ulfik Mikołaj kl. V – VII m
Pietruszka Piotr kl. V – VIII m

bieg – 1000m
Olszowy Bartosz kl. VI – VI m

sztafeta 4 x 100m – II miejsce
skład: Mateusiak Jakub kl. V
Kołodziej Kacper kl. VI
Mirowski Tomek kl. VI
Minkina Dominik kl. VI

skok w dal
Kołodziej Kacper kl. VI – III m
Idasiak Bartek kl. IV b – IV m
Mateusiak Jakub kl. V – VI m
Dziób Miłosz kl. V – VII m
Mirowski Tomek kl. VI – VIII m
Szyszka Michał kl. V – IX m
Hadryś Jakub kl. IV b – X
Jama Jakub kl. IV b – XI m
Najberg Szymon – XII
rzut piłeczką palantową
Stachulec Piotr kl. VI – V m
Mateusiak Jakub kl. V – VI m
Pietruszka Piotr kl. V – IX m
Jama Jakub kl. IV b - X m
Idasiak Bartek kl. IV b – XII m
Najberg Szymon kl. IV b – XI m

etap powiatowy
Pokrywczyńska Paulina kl. VI - bieg 600m – VI miejsce
Kuder Julia kl. IV b - bieg 100m – VI miejsce
skok w dal - V miejsce
Pęcherz Zuzia kl. VI – bieg 300 m – IV miejsce
Nowicka Emilka kl. V - rzut piłeczką palantową – III miejsce
Minkina Dominik kl. VI – bieg 300 m – III miejsce
Kołodziej Kacper kl. VI - skok w dal - X miejsce

CZWÓRBÓJ LA etap gminny - dziewczyny– I miejsce
chłopcy – II miejsce
etap powiatowy – dziewczyny - IV miejsce
Skład drużyny dziewczyn:
Kl. VI
1. Pokrywczyńska Paulina
Kl. V
1. Nowicka Emilka
2. Kasprzak Martyna
3. Tęcza Julia
4. Żarnecka Oliwia
Kl. IV b
1. Kuder Julia
2. Nalichowska Zuzia
Skład drużyny chłopców:
Kl. VI
1. Kołodziej Kacper
2. Minkina Dominik
3. Mirowski Tomasz
4. Olszowy Bartosz
Kl. V
1. Mateusiak Jakub
2. Dziób Miłosz
MINI PIŁKA SIATKOWA - chłopcy etap gminny – III m
KL. VI
1. Stachulec Piotr
2. MirowskiTomasz
3. Minkina Dominik
KL. V
1. Góra Hubert
2. Mateusiak Jakub
3. Ulfik Mikołaj
4. Szyszka Jan
5. Pietruszka Piotr
KL.IV a
1. Góra Kamil
KL. IV b
1. Jama Jakub

MINI PIŁKA NOŻNA TRAWA: dziewczyny - etap gminny – II miejsce
chłopcy – etap gminny - III miejsce


skład drużyny dziewczyn

KL. VI
1. Pęcherz Zuzanna
2. Pokrywczyńska Paulina
KL. V
1. Kasprzak Martyna
2. Nowicka Emilia
3. Tęcza Julia
4. Żarnecka Oliwia
5. Kołacha Lena
Kl. IV
1. Kuder Julia
2. Nalichowska Zuzia

skład drużyny chłopców

KL. VI
1. Mirowski Tomek
2. Stachulec Piotr

KL. V
1. Szyszka Jan
2. Kwiatkowski Piotr
3. Mateusiak Jakub
4. Pietruszka Piotr
5. Ulfik Mikołaj
6. Szyszka Michał
7. Góra Hubert
KL. IV b
1. Jama Jakub
TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ O MEMORIAŁ MARKA PROCYSZYNA
dziewczyny - etap gminny – II miejsce
chłopcy – etap gminny - II miejsce

skład drużyny dziewczyn
Kl. IV b
1. Hanas Zuzanna
2. Janicka Julia
3. Kuder Julia
4. Nalichowska Zuzanna
Kl. III a
1. Idasiak Wiktoria
2. Szymańska Alicja
3. Zając Oliwia
skład drużyny chłopców
kl. IV b
1. Najberg Szymon
2. Jama Jakub
3. Makówka Dominik
4. Idasiak Bartosz
5. Furmański Cezary
6. Wcisło Jakub
7. Hadryś Jakub
Kl. IV a
1. Góra Kamil
Kl. III a
1. Mahony Dominik
2. Zaraś Dominik
3. Pawelec Adam

TURNIEJ P. RECZNEJ „Kocham piłkę ręczną na ORLIKU”
dziewczyny - etap gminny – I miejsce
chłopcy - etap gminny – II miejsce

skład drużyny dziewczyn
kl. IV
1. Hanas Zuzanna
2. Janicka Julia
3. Kuder Julia
4. Nalichowska Zuzanna
5. Szczecińska Maja

Kl. III a
1. Idasiak Wiktoria
2. Szymańska Alicja
3. Zając Oliwia


skład drużyny chłopców
kl. IV b
1. Najberg Szymon
2. Jama Jakub
3. Makówka Dominik
4. Idasiak Bartosz
5. Furmański Cezary
6. Wcisło Jakub
7. Hadryś Jakub
8. Mistygacz Emil
kl. IV a
1. Góra Kamil
kl. III a
1. Mahony Dominik
2. Zaraś Dominik
3. Pawelec Adam

 

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem roku szkolnego 2017/2018)

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (1000m dziewczyny 1500m chłopcy)

ETAP GMINNY;
KL. V
1. Kołacha Lena – IV m
2. Kasprzak Martyna – VI m
3. Dziób Miłosz - V m
4. Pietruszka Piotr – VIII m
5. Szyszka Jan – X m

KL. VI
1. Pokrywczynska Paulina – I m
2. Olszowy Bartosz – I m
ETAP POWIATOWY
KL. V
1. Kołacha Lena – XIII m
2. Dziób Miłosz – XV m
KL. VI
1. Pokrywczyńska Paulina – IV m
2. Olszowy Bartosz – XXV m
KL. VII
1. Rębacz Dagmara – IX m
ETAP WOJEWÓDZKI
1. Pokrywczyńska Paulina – XXIV m


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- dziewczyny

etap gminny – I miejsce

skład drużyny
Klasa IV b
1. Kuder Julia
Klasa V
1. Kasprzak Martyna
2. Kołacha Lena
3. Nowicka Emilka
4. Pecyna Sandra
5. Tęcza Julia
6. Żarnecka Oliwia
7. Tkacz Julia
Klasa VI
1. Pokrywczyńska Paulina
2. Sieradzka Agnieszka

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- chłopcy

etap gminny – I miejsce
etap powiatowy – IV miejsce

skład drużyny
Klasa IV b
1. Najberg Szymon
Klasa V
1. Dziób Miłosz
2. Kwiatkowski Piotr
3. Mateusiak Jakub
4. Pietruszka Piotr
5. Szyszka Jan
6. Ulfik Mikołaj
Klasa VI
1. Minkina Dominik
2. Olszowy Bartosz
3. Wróblewski Łukasz


DWA OGNIE - dziewczyny
etap gminny – II miejsce

skład drużyny

KL. IV
1. Nalichowska Zuzia
2. Janicka Julia
3. Kuder Julia
KL. III
1. Idasiak Wiktoria
2. Iwuoha Aleksandra
3. Kierpacz Wiktoria
4. Kowalczuk Anna
5. Zając Oliwia

DWA OGNIE - chłopcy
etap gminny – II miejsce

skład drużyny
Kl. IV a i b
1. Jama Jakub
2. Najberg Szymon
3. Hadryś Jakub
4. Mistygacz Emil
5. Wcisło Jakub
6. Góra Kamil
Kl. III a
1. Cieśla Radosław
2. Mahony Dominik
3. Adam Pawelec
4. Zaraś Dominik
5. Zawadzki Mikołaj

 

HALOWA PILKA NOŻNA - dziewczyny
etap gminny - II miejsce

skład drużyny
KL. VI
1. Pokrywczyńska Paulina
2. Pęcherz Zuzanna

KL. V
1. Kasprzak Martyna
2. Żarnecka Oliwia
3. Pecyna Sandra
4. Kołacha Lena
5. Nowicka Emilia
6. Tęcza Julia
7. Tkacz Julia
8. Żarnecka Oliwia
KL. IV
1. Kuder Julia
2. Nalichowska Zuzanna

HALOWA MINI PILKA NOŻNA - chłopcy
etap gminny – II miejsce

skład drużyny
KL. VI
1. Mirowski Tomek
2. Stachulec Piotr
3. Olszowy Bartosz
KL. V
1. Szyszka Jan
2. Kwiatkowski Piotr
3. Mateusiak Jakub
4. Pietruszka Piotr
5. Ulfik Mikołaj
6. Zaremba Hubert
7. Góra Hubert
MINI PŁKA RĘCZNA - dziewczyny
etap gminny – III miejsce

skład drużyny
KL. VI
1. Pęcherz Zuzanna
2. Pokrywczyńska Paulina
3. Sieradzka Agnieszka
KL. V
1. Kasprzak Martyna
2. Pecyna Sandra
3. Kołacha Lena
4. Nowicka Emilia
5. Żarnecka Oliwia
KL IV
1. Kuder Julia
2. Nalichowska Zuzanna

MINI PILKA RĘCZNA - chłopcy
etap gminny – III miejsce

skład drużyny
KL. VI
1. Mirowski Tomek
2. Stachulec Piotr
3. Olszowy Bartosz
KL. V
1. Szyszka Jan
2. Mateusiak Jakub
3. Ulfik Mikołaj
4. Góra Hubert
5. Kwiatkowski Piotr
6. Pietruszka Piotr
7. Szyszka Michał
8. Zaremba Hubert

MINI PILKA KOSZYKOWA - dziewczyny
etap gminny – III miejsce
skład drużyny
KL. VI
1. Pęcherz Zuzanna
2. Pokrywczyńska Paulina
3. Sieradzka Agnieszka
4. Bartela Wiktoria
KL. V
1. Kasprzak Martyna
2. Nowicka Emilia
3. Tęcza Julia
4. Żarnecka Oliwia
5. Kołacha Lena
6. Pecyna Sandra
Kl. IV
1. Kuder Julia
2. Nalichowska Zuzanna
3. Janicka Julia

XVIII TURNIEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” - piłka nożna
chłopcy etap powiatowy – II miejsce

KL. IV
1. Szyszka Jan
2. Zaremba Hubert
3. Góra Hubert
4. Pietruszka Piotr
5. Ulfik Mikołaj
6. Kwiatkowski Michał
7. Szyszka Michał
8. Jama Jakub
9. Mateusiak Jakub

dziewczyny etap powiatowy – II miejsce
Kl. V
1. Nowicka Emilka
2. Kasprzak Martyna
3. Pecyna Sandra
4. Żarnecka Oliwia
5. Tęcza Julia
6. Krężel Julia
Kl. IV
1. Kuder Julia
2. Nalichowska Zuzanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW
W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH
I ICH OSIAGNIĘCIA
(w I sem roku szkolnego 2016/2017)

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (1000m dziewczyny 1500m chłopcy)
ETAP GMINNY;

KL. IV
1. Nowicka Emilka – XIV m
2. Kołacha Lena – XV m
3. Tkacz Julia – XVI m
4. Szyszka Jan – VI m
KL. V
1. Pokrywczyńska Paulina – III m
2. Sieradzka Agnieszka – IX m
3. Olszowy Bartosz – X m
KL. VI
1. Soberka Kacper – VII m
ETAP POWIATOWY
KL. V
1. Pokrywczyńska Paulina – IX m

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE-
etap powiatowy - dziewczyny – IX miejsce

DWA OGNIE -
-dziewczyny
etap gminny – II miejsce
- chłopcy
etap gminny – I miejsce
etap powiatowy - I miejsce

HALOWA MINI PIŁKA NOŻNA -
-
dziewczyny
etap gminny - III miejsce
- chłopcy
etap gminny – II miejsce
etap powiatowy - VI miejsce
MINI PIŁKA RĘCZNA -
dziewczyny
etap gminny – III miejsce
- chłopcy
etap gminny – IV miejsce

MINI PIŁKA KOSZYKOWA -
- dziewczyny  
etap gminny – IImiejsce
- chłopcy
etap gminny –IIImiejsce


XVII TURNIEJ piłki nożnej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

- dziewczyny etap powiatowy – II miejsce
- chłopcy etap powiatowy – V miejsce


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDZIAŁ UCZNIÓW W SZKOLNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH I ICH OSIAGNIĘCIA w II sem roku szkolnego 2014/2015)

piłka nożna trawa: dziewczyny - etap gminny – III miejsce
chłopcy – etap gminny - I miejsce
etap powiatowy – II miejsce
półfinał wojewódzki – II miejsce
finał wojewódzki – II miejsce

czwórbój L.A.dziewczyny - etap powiatowy – V miejsce
chłopcy – etap powiatowy – VI miejsce
Mini pika koszykowa: dziewczyny - etap gminny – III miejsce
GMINNE ZAWODY PŁYWACKIE

STYL DOWOLNY  STYL GRZBIETOWY
KL VI
Zaremba Oliwia – I m Zaremba Oliwia – IV m
KL IV
Kitajgrodzki Konrad – IV mKitajgrodzki Konrad – IV m
KL III
Kowalczuk Michał - V m Kowalczuk Michał - III m
Mateja Mateusz – VII mMateja Mateusz – IX m
KL II
PecynaSandra - I m Kasprzak Martyna – I m
Kasprzak Martyna – II m PecynaSandra - II m
BukoAlicja – III mBukoAlicja– III m

STYL KLASYCZNY
KL VI
Jarema Marcin – III m
KL V
Kasprzak Weronika –II m
KL II
Buko Alicja – I m
Pecyna Sandra - II m

MIĘDZYGMINNE ZAWODY PŁYWACKIE STYL DOWOLNY  STYL GRZBIETOWY
KL VI
Zaremba Oliwia – V m
Jarema Marcin – V m
KL V
Kasprzak Weronika - IX m Pokrywczyńska Zuzia – X m
KL III
Sieradzka Agnieszka – VIII m Zagórski Jakub – XXIII m
Mirowski Tomek – XV m Mirowski Tomek – XV m
KL II
Pecyna Sandra - VI m Kasprzak Martyna – VI m
Kasprzak Martyna – II m Buko Alicja – XIIm
Buko Alicja – III m Tkacz Julia – XIX m
Tkacz Julia – XIII m
STYL KLASYCZNY
KL VI
Zaremba Oliwia -  IV m
KL V
Kasprzak Weronika –V m
Pokrywczyńska Zuzia – VII m
KL III
Sieradzka Agnieszka – V m
KL II
Buko Alicja – II m
Pecyna Sandra - III m
Kasprzak Martyna – VI m
Tkacz Julia – X m

INDYWIDUALNE  L A
ETAP GMINNY

DZIEWCZYNY
bieg – 100m                                  bieg – 300m
Majowska Martyna– V m            Mateja Oliwia – V m
Wróblewska Milena – VII m      Bardelska Monika VI m
Mateja Oliwia – VIII m                Kowalczyk Paulina – VII m
Rębacz Klaudia – XII m             Wróblewska Milena – VII m
Rębacz Dagmara – XIII m        Sawicka Julia – VIII m


bieg – 600m                           sztafeta 4 x 100m – II miejsce
Pyra Justyna – Im                     skład:MajowskaMartyna
Bardelska Monika –II m                     Mateja Oliwia
Kowalczyk Paulina – III m                  Rębacz Klaudia
                                                                Wróblewska Milena


skok w dal                                  rzut piłeczką palantową
MajowskaMartyna – I m                    Zaremba Oliwia – I m
Wróblewska Milena- VII m               Rębacz Klaudia – III m
Sawicka Julia - IX m                          Nawrot Oliwia – VIII m
Rebacz Dagmara – XI m

CHŁOPCY
bieg – 100m                                             bieg – 500m

Jarema Marcin – II m                          Blabuś Marcel – II m


bieg – 1000m                           sztafeta 4 x 100m – I miejsce
Kubik Tobiasz– I m                             skład:Kubik Tobiasz
Siarkiewicz Michał– III m                               Blabuś Marcel
                                                                          Jarema Marcin
                                                                          Siarkiewicz Michał

rzut piłeczką palantową                                  skok w dal
Blabuś Marcel – IV m                                Jarema Marcin – II m
Siarkiewicz Michał – VIII m
Kubik Tobiasz - IX m


ETAP POWIATOWY

Pyra Justyn - bieg 600m – III miejsce
Bardelska Monika - bieg 600m – V miejsce
Majowska Martyna – skok w dal - III miejsce
Zaremba Oliwia -rzut piłeczką palantową – VI miejsce
Jarema Marcin -bieg 100m – IV miejsce
skok w dal - VIII miejsce
Blabuś Marcel – bieg 500m –IX miejsce
Siarkiewicz Michał - bieg 500m – X miejsce
Tobiasz Kubik-bieg - 1000m – IImiejsce

Chłopcy sztafeta 4 x 100m – V miejsce
skład: Adamus Nikodem
             Blabuś Marcel
             Kubik Tobiasz
            Jarema Marcin


ETAP WOJEWÓDZKI
Majowska Martyna skok w dal – XI miejsce
Jarema Marcin bieg 100m – XVIII miejsce
 


Szkoła Podstawowa nr 4 w Praszce